Technologia

Sufity montujemy na listwach:

  • - aluminiowych, niewidocznych;
  • - na listwie widocznej- w postaci ramki z PCV;

Szyty na indywidualne zamówienie klienta.
Łatwy i szybki montaż i demontaż nie zatrzymuje funkcji pomieszczenia.
Możliwy montaż, każdego rodzaju oświetlenia, nagłośnienia, wentylacji, klimatyzacji i instalacji ppoż.

Podnosi komfort termiczny i eliminuje mostki cieplne, zmniejsza straty ciepła, pochłania dźwięki i pogłos w pomieszczeniu. Rozwiązania sufitu napinanego w sposób łatwy i szybki można zakryć wszelkie niedoskonałości istniejącego stropu, takie jak pęknięcia tynków, zacieki, szczeliny powstałe na skutek przesunięcia się konstrukcji wielkopłytowych oraz maskowanie podstropowych instalacji – oświetleniowych, wentylacyjnych czy komputerowych.

Wykończenie wnętrz systemem sufitów napinanych jest wyjątkowe. Znajduje zastosowanie we wszystkich stylach dekoracji wnętrz.

Można go zdemontować, zmienić lub zastąpić ze względu na zmianę funkcji, potrzeby i modę. Ponad stu kolorowa paleta barw pozwoli stworzyć niepowtarzalny Klimat i Styl. Sufit może świecić własnym światłem lub odbijać je jak lustro, może być matowy, lub zamszowy. W jednej linii może łagodnie przejść z sufitu w ścianę. Zamontować go możemy w poziomie po skosie i owalu w przenikających płaszczyznach.

Materiał jest odporny na wstrząsy, uderzenia i zmiany temperatury. Jest sterylny, zmywalny, nadające się do sterylizacji, nieprzemakalny, nietoksyczny, antystatyczny, nie dopuszczająca do rozwoju grzybów, stanowi barierę przeciw parową (nie kondensuje się para wodna).

Standardowo jeden sufit bez konstrukcji wsporczych może mieć powierzchnie do 50 m2.
Ściany w systemie folii termokurczliwej (sufitowej) może mieć powierzchnie do 120 m2.
Waga 1 m2 materiału wynosi 0,35 kg nie obciąża stropu.

Materiał posiada: atest higieniczny PZH i ppoż.; Aprobatę techniczna ITB, klasyfikacje ogniotrwałą;